Arome...

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac
Re: Arome...

Post by slobodan.vukadinovic » 27 Feb 2012, 13:18

Ne znam ljudi, svi imamo neka svoja iskustva. Nekome se skupe arome bolje pokazu, nekom one jeftinije (ili manje poznate). Ja licno koristim svasta: solar, nutrabaits, pelzer, a isto tako :big carp, haldorado, triton... i mogu vam reci da su mi ta zvucna imena zatajila a najvece ribe sam uhvatio na najjeftinije arome. I kako kaze ona pesma ; Ne sudi po ambalazi...! Znaci, svemu dati sansu da se proba, pa i ovim Masterbih proizvodima koje jedva cekam da okacim na udicu. Bistro!

ribar
Keder
Keder
Posts:17
Joined:29 Feb 2012, 15:22
Location:Lipovljani,HR

Re: Arome...

Post by ribar » 29 Feb 2012, 16:28

Ja koristim samo bolje proizvođaće(Mainline,Hutcinson i Nutrabaits) jer ne želim riskirati da ne zeznem cijelu boilu zbog toga.kako ono Škot kaže nisam
dovoljno bogat da kupujem jeftino.Inače favoriti su mi dud,šljiva,squid & octopusy i jagoda.kupujem ih preko interneta u engleskoj pa su puno jeftinije nego kod nas.

User avatar
Ivo carp
Ribolovac
Ribolovac
Posts:138
Joined:13 Jan 2012, 13:30
Location:Nova Gorica , Slovenija

Re: Arome...

Post by Ivo carp » 10 Mar 2012, 20:41

Hutcinson,Pelzer,Big Fish,Monster Crab.... de::

repac
U razvoju
U razvoju
Posts:34
Joined:30 Mar 2012, 20:36
Location:zrenjanin

Re: Arome...

Post by repac » 01 Apr 2012, 20:10

Ja u glavnom koristim od Nutrabaits caviar, cranberry, pelzer liver i octo spice , DT bait strawberry, Vision bait damson, keencarp new turkis mocca, perfect plum ..... Uvecini slucaja su ove arome u raznim kombinacijama :D :.D

disko
Pocetnik
Pocetnik
Posts:3
Joined:22 Jun 2012, 22:37

Re: Arome...

Post by disko » 22 Jun 2012, 22:59

Ja sam do sad pecao na svasta, ali naj vise volim ribljak i smrad. Od jednog druga sam cuo za masterbih koji je kod sebe imao one river popup bojli i jako mi se dopao a bogami i lovio najvece ribe.
Malo sam potrazio na internetu i nasao forum pa zelim da pitam kakav je ono miris-aroma river??
Nekako mi je cudno skroz i nemogu provalim sta je a i koga god smo pitali od iskusnijih bilo je svakakvih odgovora ali nista konkretno, na kraju samo slegnu ramenima.
Neki su je cak i probavali, zagrizu pa kolutaju ocima sta bi moglo da bude al dzaba.
Meni se jako dopala boila i od druga sam dobio par komada, a naj vecu ribu i svoj rekord sam bas upecao na nju ljuskar 16 kila.
Dali bi u ovaj river miks mogao dodati malo arome jagode? mislim da bi to dobro radilo?
Kombinovano voce i ovaj river?

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Arome...

Post by Masterbih » 22 Jun 2012, 23:03

Sve sto se tice Premium River boile, mozes da procitas ovde: Masterbih Premium River boile

U miks mozes da dodas malu dozu voca ukoliko lovis na komercijalama, ali boila ionako radi dobro, probaj, masta radi svasta.. :.D

User avatar
draganovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:15 Jan 2012, 09:29

Re: Arome...

Post by draganovic » 25 Jun 2012, 05:24

:Dtt
Da li je neko koristio arome od proizvodjaca ETOL dd Celje???

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Arome...

Post by carpier » 25 Jun 2012, 14:00

draganovic wrote::Dtt
Da li je neko koristio arome od proizvodjaca ETOL dd Celje???
Premalo su nabrijani i preskupi za ribolov...samo za ljudsku upotrebu...a ti kako hočeš. :Dtt
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

repac
U razvoju
U razvoju
Posts:34
Joined:30 Mar 2012, 20:36
Location:zrenjanin

Re: Arome...

Post by repac » 25 Jun 2012, 19:05

Etol? mi ovde imamo firmu koja se zove Aretol mozda je rec i o istoj firmi?
Ako jeste ja od njih koristim aromu jagode, med i sljivu.Koncetrati aroma su ogromni pa se malo veca cena prebije kolicinom arome koja je potrebna :D

User avatar
draganovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:15 Jan 2012, 09:29

Re: Arome...

Post by draganovic » 26 Jun 2012, 05:15

repac wrote:Etol? mi ovde imamo firmu koja se zove Aretol mozda je rec i o istoj firmi?
Ako jeste ja od njih koristim aromu jagode, med i sljivu.Koncetrati aroma su ogromni pa se malo veca cena prebije kolicinom arome koja je potrebna :D
To je to! To je zastupnik firme Etol Celje za Srbiju. Ja sam davno davno nabavljo iz Slovenije sljivu. Neznam kakva je sada, ali ne sumnjam da je dobra. Trenutno koristim jagodu! Prezadovoljan! bravo:

Post Reply

Return to “Boile”